Vaikų lengvosios atletikos zoninės varžybos Šiauliuose

Kovo 7 d Šiauliuose vyko vaikų lengvosios atletikos zoninės varžybos, kuriose vyko atranka į Lietuvos vaikų pirmenybes

Kovo 7 d Šiauliuose vyko vaikų lengvosios atletikos zoninės varžybos, kuriose vyko atranka į Lietuvos vaikų pirmenybes (03 27, Vilnius). Į finalines varžybas pateko atskirų rungčių 1 – 3 vietos laimėtojai. Varžybose labai sėkmingai startavo jaunieji Joniškio sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas. Net 11 Joniškio sporto centro auklėtinių tapo prizininkais ir užsitikrino teisę dalyvauti finalinėse varžybose Vilniuje. Berniukų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Karolis Gelažius (11,53 m), trečią vietą laimėjo Matas Gasiūnas (9,97 m). Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Gintarė Misevičiūtė (11,21 m). Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje pirmą vietą iškovojo Lukas Žitkevičius (1,45 m), antrą – Evaldas Šidlauskas (1,35 m), trečią – Martynas Šliarpas (1,30 m). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje pirmąją vietą laimėjo Urtė Butkutė (1,25 m), trečia liko Rusnė Prokopenko (1,20 m). Mergaičių 1000 m bėgime pirmąją vietą laimėjo ir savo asmeninį rezultatą pagerino Brigita Griniūtė (3:49,42). Mergaičių 60 m bėgimo rungtyje antrąją vietą laimėjo Gintarė Misevičiūtė (9,38 s), trečioje vietoje liko Elvina Mikalauskaitė (9,40 s). Berniukų 60 m rungtyje antrą vietą laimėjo Edvardas Lakačiauskas (9,42 s). Berniukų šuolio į tolį sektoriuje trečią vietą laimėjo Lukas Žitkevičius (4,34 m).

Kovo 6 dieną Panevėžyje vyko XXVII tarptautinės lengvosios atletikos varžybos „Nevėžio taurė“. Varžybose dalyvavo lengvaatlečiai iš Latvijos, Estijos, Rusijos (Kaliningrado sritis). Varžybose itin sėkmingai pasirodė buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai. Merginų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje varžybų rekordą pagerino ir pirmąją vietą iškovojo Agnė Jonkutė (14,38 m). Vaikinų 5 kg rutulio stūmimo sektoriuje pirmąją vietą laimėjo Paulius Gelažius (18,91 m), kuriam iki varžybų rekordo pritrūko tik 3 cm.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytojais V. Butautiene ir R. Prokopenko