Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės

Kovo 5 d. jauniausi Joniškio sporto centro lengvaatlečiai rungtyniavo Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse.

Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse

Kovo 5 d. jauniausi Joniškio sporto centro lengvaatlečiai rungtyniavo Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse.Varžybos buvo vykdomos dvejose amžiaus grupėse – (2002 – 2003 m.g. ir 2004 m. g. ir jaunesni). Vyresniųjų mergaičių grupėje pirmąją vietą 600 m bėgime iškovojo Gintarė Misevičiūtė (2:01,48), 2 kg rutulio stūmimo rungtyje Gintarė laimėjo antrąją vietą (11,47 m). Vyresnių berniukų grupėje 3 kg rutulio stūmimo rungtyje pirmą vietą iškovojo ir asmeninį rezultatą pagerino Karolis Gelažius (11,59 m). Mergaičių 60 m bėgimo rungtyje asmeninį rekordą pasiekė ir antrąją vietą iškovojo Elvina Mikalauskaitė (9,29 s). Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje antrąją vietą laimėjo Evaldas Šidlauskas (1,35 m). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje trečią vietą laimėjo Urtė Butkutė (1,25 m). Mergaičių 600 m bėgimo takelyje trečią vietą laimėjo Rusnė Prokopenko (2:18,29). Jaunųjų sportininkų grupėje pirmą vietą 60 m rungtyje laimėjo Arnas Paulavičius (9,85 s), 200 m bėgime Arnas liko antras (34,48 s). Pirmą ir antrą vietas taip pat laimėjo Rokas Žukauskas – nenugalimas Rokas buvo 600 m bėgime (2:05,59), o šuolio į aukštį sektoriuje liko antroje vietoje (1,00 m). Dvi antrąsias vietas iškovojo Brigita Griniūtė – 60 m bėgimo rungtyje (9,56 s) ir 1000 m bėgimo takelyje (3:53,74).Berniukų 1000 m bėgimo rungtyje antrą vietą laimėjo Matas Patarakas (4:10,90). Mergaičių 600 m rungtyje antrą vietą iškovojo Emilė Laurinavičiūtė (2:39,41). Dvi trečiąsias vietas laimėjo Ignas Žemėpatis – 60 m bėgime (10,35 s) ir 200 m bėgime (34,79 s).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytojais P. Veikalu ir R. Prokopenko