Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės Šiauliuose

Vasario 27 – 28 dienomis Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) startavo Šiauliuose,

Vasario 27 – 28 dienomis Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) startavo Šiauliuose, kur vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos pirmenybės. Merginų šuolio į aukštį rungtyje septintą vietą iškovojo Erika Lukšaitė (1,45 m). Vaikinų 60 m bėgimo rungtyje keturioliktas (iš 40 startavusių sprinterių) liko Rokas Žilinskas (7,55s). Puikiai startavo buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai, kurie dabar mokosi ir sportuoja Lietuvos olimpiniame sporto centre. Merginų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Agnė Jonkutė (14,29 m). Vaikinų 5 kg rutulio stūmimo sektoriuje nenugalimas buvo Paulius Gelažius (19,21 m). Merginų 1500 m kliūtiniame bėgime aštuntą vietą laimėjo Emilija Balsytė (6:28,88), kuri dabar mokosi ir sportuoja Šiaulių sporto mokykloje. Komandinėje įskaitoje rajonų grupėje Joniškio rajono komanda iš 38-ių rajonų iškovojo septintą vietą (96 taškai).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju R. Prokopenko