Tarpatutinis graikų-romėnų imtynių turnyras Joniškyje

Lapkričio 13 d. Joniškyje buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras. Jame varžėsi 145 imtynininkai iš Joniškio, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Anykščių, Tauragės, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių bei Latvijos (Liepojos) ir Estijos (Talino, Tapos). Stebėti varžybų ir palaikyti saviškių susirinko gausus būrys joniškiečių. Turnyro atidaryme dalyvavo Joniškio rajono meras Romualdas Gadeikis, Joniškio sporto centro direktorius Tomas Aleknavičius ir direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Filatovas. Meras pasveikino varžybų dalyvius ir palinkėjo jiems sėkmės ant imtynių kilimo. Prieš prasidedant varžyboms tylos minute buvo pagerbtas imtynininkas Kęstutis Kaikaris, kurio netekome šią vasarą. Tarpatutinis graikų-romėnų imtynių turnyras Joniškyje

Savų sirgalių palaikomi joniškiečiai kovojo labai gerai ir iškovojo dešimt pirmų vietų. Vaikų grupėje kovojęs Adomas Grigaliūnas (sv.kat. 23 kg) įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmą vieta. Turnyro nugalėtoju tapo ir Šarūnas Gulbinas (sv.kat. virš 58 kg). Antras vietas iškovojo: Martynas Muižys (sv.kat.23 kg), Eimantas Vilimas (sv.kat. 26 kg), Paulius Grigaliūnas (sv.kat. 29 kg), Ignas Paulavičius (sv.kat.32 kg), Karolis Pociūnas (sv.kat. 35 kg), Vidas Rimdžius (sv.kat. 38 kg), Matas Ošmiega (sv.kat. 54 kg). Trečią vietą laimėjo Edmundas Grigaliūnas (sv.kat. virš 58 kg). Dar geriau sekėsi kovoti jaunučiams (1997 m. gimę ir jaunesni). Pirmas vietas iškovojo: Kęstutis Žvirgždas (sv.kat. 38 kg), Donatas Gudmonas (sv.kat. 41 kg), Darius Gudmonas (sv.kat.44 kg), Dovydas Petkevičius (sv.kat. 47 kg), Džiugas Ramukevičius (sv.kat. virš 73 kg). Antras vietas iškovojo Mantas Laskovas (sv.kat. 33 kg) ir Faustas Bulys (sv.kat. 53 kg). Trečias vietas laimėjo: Edas Marcinkevičius (sv.kat. 33 kg), Kristupas Balnys (sv.kat. 41 kg), Deividas Jakobsevičius (sv.kat. 44 kg), Regimantas Sartauskas (sv.kat. virš 73 kg). Jauniai (1993 m. gimę ir jaunesni) iškovojo dvi pirmas vietas. Turnyro nugalėtojais tapo Robertas Zablockis (sv.kat. 58 kg) ir Benas Keršys (sv.kat. 69 kg). Antras vietas iškovojo Deividas Gudmonas (sv.kat. 60 kg) ir Denas Markūnas (sv.kat. 85 kg). Trečias vietas laimėjo: Gvidas Jakūnas (sv.kat. 50 kg), Lukas Degimas (sv.kat. 60 kg), Donatas Petkevičius (sv.kat. 69 kg), Ovidijus Jasiūnas (sv.kat. 76 kg), Simonas Kuzma (sv.kat. 76 kg). Jaunimo (1992 m.gimę) grupėje pirmąją vietą iškovojo Dalius Adomaitis (sv.kat. 66 kg).

Nuotraukoje Joniškio meras Romualdas Gadeikis sveikina varžybų dalyvius.

Joniškio imtynininkai su savo treneriu Ryčiu Keršiu po apdovanojimo.