Tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre joniškiečiai iškovojo šešis medalius
Lapkričio 20 d. Marijampolėje buvo surengtas tradicinis, tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras, skirtas imtynių sporto meistrui Povilui Grigui atminti. Turnyre varžėsi virš šimto imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Kazlų Rūdos bei Lenkijos (Piotrkov Tribunalsko) ir Baltarusijos (Grodno). Ypač stiprūs buvo baltarusiai į šį turnyrą delegavę du Baltarusijos čempionus bei antros ir trečios vietų prizininkus. Tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre joniškiečiai iškovojo šešis medalius
Turnyre kovojo dvylika Joniškio sporto centro imtynininkų (treneris Rytis Keršys). Joniškiečiai nepabūgo stiprių varžovų ir iškovojo tris pirmas, vieną antrą ir dvi trečias vietas. Puikiai tarp 1993 m. gimusių ir jaunesnių kovojo Benas Keršys (sv.kat. 72 kg). Šioje svorio kategorijoje kovojo net trys pajėgūs baltarusiai, du iš jų Baltarusijos čempionai. Pirmoje kovoje Benas Keršys įveikė Baltarusijos čempioną, antrame kėlinukepaguldęs jį ant menčių. Kitoje kovoje Benas įveikė dar vieną baltarusį, alikęs efektingą metimą per nugarą ir vėl paguldęs priešininką ant menčių. Trečioje imtyje joniškietis nugalėjo marijampolietį Edviną Venteraitį ir pelnytai iškovojo pirmą vietą. Tarp 1996 m. gimusių ir jaunesnių pirmą vietą laimėjo Donatas Gudmonas (sv.kat. 42 kg) įtikinamai įveikęs visus priešininkus. Donato broils Darius (sv.kat. 47 kg), įveikęs du varžovus ir du kartus pralaimėjęs, iškovojo trečią vietą. Antą vietą laimėjo Lukas Degimas (sv.kat. 59 kg) iškovojęs vieną pergalę ir kartą pralaimėjęs. Tarp 1999 m. gimusių ir jaunesnių rungęsis Karolis Pociūnas (sv.kat. 33 kg.) įveikė keturis varžovus ir iškovojo pirmą vietą. Trečią vietą laimėjo Vidas Rimdžius (sv.kat. 36 kg). Vidas dvi kovas laimėjo ir du kartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Nuotraukoje iš kairės turnyro Marijampolėje nugalėtojai ir prizininkai: Donatas Gudmonas, Benas Keršys, Darius Gudmonas, Vidas Rimdžius, Lukas Degimas, Karolis Pociūnas, treneris Rytis Keršys.