Iš Rygos parvežti visų spalvų medaliai

Tradicinis „Draugystės taurės“ turnyras vyko Latvijos sostinėje Rygoje, kuriame rungtyniavo Estijos, Lietuvos ir Latvijos stalo tenisininkai, tarp kurių buvo ir aštuoni mūsų Sporto centro atstovai.

Iš Rygos parvežti visų spalvų medaliai

Tradicinis „Draugystės taurės“ turnyras vyko Latvijos sostinėje Rygoje, kuriame rungtyniavo Estijos, Lietuvos ir Latvijos stalo tenisininkai, tarp kurių buvo ir aštuoni mūsų Sporto centro atstovai. Pačių jauniausių (2003 m. gimimo ir jaunesnių) grupėje puikią sportinę formą demonstravo Povilas Rimkevičius, kuris įveikė visus varžovus tiek savo pogrupyje, tiek finaliniame aštuntuke ir iškovojo I-ąją vietą. Reikia pažymėti, kad Povilas iki šiol visą laiką buvo vis už prizininkų nugarų, o dabar pasirodė esąs tikru kovotoju ir atkakliose dvikovose jis pelnęs vien pergales, todėl užlipo ant aukščiausio garbės pakylos laiptelio.

Kitoje (1997 m. gimimo ir jaunesnių) grupėje taip pat tikėjomės pelnyti apdovanojimų. Mūsų abu geriausieji Justina Rimkevičiūtė ir Romutis Franckaitis nenuvylė. Justinai finaliniame aštuntuke gal kiek nepasisekė, kai ji pusfinalyje pralaimėjo būsimai nugalėtojai estei L.Sariševai 1:3 ir begalėjo varžytis tik dėl III-ios vietos. Jos varžove buvo latvė Viktorija Morozova, kurią Justina įveikė nesunkiai pasekme 3:0 (8;3;10) ir pasipuošė bronzos medaliu. Na, o Romutis vaikinų 16-uko finale kovojo su estu Micheliu Pae. Jų dvikova buvo šio turnyro puošmena. Lygiaverčių varžovų dvikovoje, kai kova vyko taškas į tašką latvių sirgaliai palaikė joniškietį, o gausi estų delegacija plojo už savajį. Penktame lemiamame sete Romutis pirmavo 5:1, bet po to sportinė sėkmė kažkaip nusigręžė ir mūsiškiui teliko pasveikinti savo varžovą su pergalę, kai skaitliukai parodymai užfiksavo 16:14 esto naudai. Dar šioje grupėje žaidė Rokas Darbutas ir Kristupas Žemeckas, tačiau jie pasirodė kiek kukliau ir tęsė dvikovas paguodos turnyre. Iš tiesų galime pasidžiaugti, kad tokiame pajėgių varžovų turnyre mūsų sportininkams pavyko iškovoti visų spalvų medalius, tad sveikiname Povilą Rimkevičių, Romutį Franckaitį ir Justiną Rimkevičiūtę bei linkime jiems ir toliau siekti aukštų rezultatų.

Nuotraukoje: Povilas Rimkevičius

Nuotraukoje: Romualdas Franckaitis ir Justina Rimkevičiūtė


 

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!