Telšiuose mokėmės iš stipresnių

Telšiuose vyko tradicinis tarptautinis stalo teniso turnyras įžymiam treneriui Vytautui Giedraičiui atminti, kuriame dalyvavo 179 sportininkai iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos.

Telšiuose vyko tradicinis tarptautinis stalo teniso turnyras įžymiam treneriui Vytautui Giedraičiui atminti, kuriame dalyvavo 179 sportininkai iš Latvijos, Rusijos ir Lietuvos. Tarp turnyro dalyvių buvo 9 Sporto centro ir STK „Sidabra“ auklėtiniai. Dvi dienas prie 12 stalų vyko atkaklios dvikovos.

Mergaičių grupėje (2001 m. gimimo ir jaunesnių) tarp 20 varžovių Simona inkevičiūtė iškovojo VI-ąją vietą. Berniukų grupėje (2003 m. gimimo ir jaunesnių) tarp 38 varžovų Povilas Rimkevičius, kaip ir sesutė Simona pelnė taip pat VI-ąją vietą. Šioje grupėje dar žaidė Paulius Rimkevičius, kuris liko 13-oje vietoje, o patys jauniausieji devynmečiai mūsų atstovai Marijus Jučinskas ir Natanaelis Kaukėnas pasirodė kiek kukliau. Kitoje berniukų grupėje (2000 m.) tarp 26 dalyvių Rokas Darbutas užėmė 9 vietą. Moterų grupėje žaidė 12 dalyvių ir čia kiek sportinės laimės pritrūko mūsų lyderė Justina Rimkevičiūtė, kuri liko tik penkta. Skaitlingiausia buvo vyrų grupė, – joje rungtyniavo net 83 dalyviai, kurie varžėsi dėl nugalėtojo taurės ir piniginių prizų.Pirmą vietą čia iškovojo panevėžietis Valdas Martinkus (5 šalies raketė), kuris finaliniame mače pasekme 3:2 įveikė pirmą šalies raketę mažeikiškį Arnoldą Domeiką. Šioje grupėje gerai pasirodė V-ąją vietą iškovojęs Romutis Franckaitis. Kitas mūsų sporto centro atstovas Ričardas Indrišiūnas liko tarp 13-16 vietas užėmusių žaidėjų.

Akmenės daugiaetapiniame turnyre mus lydi sėkmė

Akmenės STK „Mažoji raketė“ jau penktą kartą kiekvieno mėnesio paskutinio penktadienio pavakarę organizuoja kvalifikacinį stalo teniso daugiaetapį turnyrą, kuriame dalyvauja įvairių Lietuvos miestų žaidėjai. Finaliniame varžybų etape dėl nugalėtojų taurių ir piniginių prizų varžysis tik 24 daugiausiai taškų surinkę sportininkai. Praėjusiame sezone tarp 73 dalyvių labai sėkmingai pasirodė Sporto centro auklėtiniai: Romutis Franckaitis tapo šio turnyro nugalėtoju, Ričardas Indrišiūnas iškovojo III-iąja vietą, Vilmantas Janušas buvo devintas, o Justina Rimkevičiūtė užėmusį X-tąją vietą tapo geriausia tarp moterų. Naujame sezone jau įvyko du turai ir vėl puikiai startavo joniškiečiai. Romutis abu kartus buvo pirmas, Justina (pirmame) užėmė VI-ąją, o Ričardas ką tik praėjusiame turnyre buvo ketvirtas.