Atviros vaikų lengvosios atletikos taurės varžybos Panevėžyje

Spalio 29 d. Panevėžyje vyko atviros vaikų lengvosios atletikos taurės varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai.

Spalio 29 d. Panevėžyje vyko atviros vaikų lengvosios atletikos taurės varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai. Dvi pirmąsias vietas iškovojo Ugnė Aleknavičiūtė – šuolio į aukštį rungtyje (1,45 m) ir 2 kg rutulio stūmimo sektoriuje (11,99 m). Ketvirtoje vietoje mergaičių 2 kg rutulio stūmimo sektoriuje liko Gabrielė Rudauskytė (8,15 m). Berniukų šuolio į aukštį rungtyje pirmąją vietą iškovojo Justinas Butautas (1,55 m), antrąją vietą laimėjo Tomas Golubovas (1,45 m), trečias liko Lukas Žitkevičius (1,35 m), ketvirtas – Evaldas Šidlauskas (1,25 m). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje nenugalimas buvo Tomas Golubovas (12,46 m). Berniukų 60 m b/b bėgimo rungtyje antrąją vietą laimėjo Justinas Butautas (9,7 s). Berniukų 1000 m bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Egidijus Balsys (3:20.6), kuris net 10 sekundžių pagerino geriausią savo rezultatą. Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje trečioji vieta atiteko Ivetai Čerbauskaitei (1,20 m). Berniukų šuolio į tolį rungtyje į finalą pateko ir aštuntą vietą laimėjo Lukas Žitkevičius (4,02 m).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su treneriais P. Veikalu ir R. Prokopenko