Simona ir Marijus Rygoje iškovojo bronzos medalius

Vasario 11 d. Rygoje vyko tradicinis tarptautinis stalo teniso turnyras, sostinės savivaldybės taurėms laimėti

Vasario 11 d. Rygoje vyko tradicinis tarptautinis stalo teniso turnyras, sostinės savivaldybės taurėms laimėti, kuriame dalyvavo Anglijos, Uzbekijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Estijos Latvijos ir Lietuvos stalo tenisininkai. Šeši joniškiečiai Simona Rimkevičiūtė, Rugilė Ulpytė, Marijus Jučinskas, Deividas Žvingila, Paulius ir Povilas Rimkevičiai dalyvavo šiame prestižiniame turnyre, bet sėkmė lydėjo tik du mūsų lyderius – Simoną ir Marijų, kurie Jaunučių grupėje (2005 m. ir jaunesni) pelnė bronzos medalius. Simona tarp 31 varžovės savo pogrupyje pelnė tris pergales ir buvo pirma. Toliau kovodama finaliniame 16-tuke ji sėkmingai pasiekė pusfinalį, kur jos laukė baltarusė Vera Volkova. Deja, joniškietė šiame susitikime nerado spragų varžovės žaidime ir pralaimėjo pasekme 0:3 (-3;-9;-5) bei privalėjo tenkintis trečiąja vieta. Toks pat panašus likimas ištiko ir Marijų. Jo grupėje grūmėsi 37 žaidėjai. Marijus taip pat pogrupyje buvo pirmu ir toliau kovojo finaliniame 16-tuke. Labai svarbią pergalę joniškietis iškovojo ketvirtfinalyje po labai permainingos dvikovos įveikęs uzbeką Maksudą Rustamovą minimalia pasekme 3:2 (9;-12;9;-9;12), tačiau po to jam kiek pritrūko sportinės laimės pusfinalyje žaidžiant su vilniečiu Ignu Šišanovu, kuriam pralaimėjo po gražių penkių setų kovos rezultatu 2:3 (-15;-10;7;7;-8).

Nuotraukoje: Simona ir Marijus buvo gražiai pagerbti ir apdovanoti trečiai vietai skirtomis dovanomis ir medaliais