„Sidabrinis medis“ vaikų lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“

Vasario 9 d., ketvirtadienį, Šiauliuose vyko tradicinės „Sidabrinis medis“ vaikų (gim.2004 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos

Vasario 9 d., ketvirtadienį, Šiauliuose vyko tradicinės „Sidabrinis medis“ vaikų (gim.2004 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos varžybos „Aukščiau, greičiau, toliau“. Varžybose sėkmingai dalyvavo ir jauniausieji Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas ) Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai – medaliais ir diplomais. Net du aukso medalius iškovojo jaunasis sprinteris Daniel Cerezuela. Jis tapo nugalėtoju 60 m rungtyje (8:18 s) ir 200 m bėgimo takelyje (28:32 s). Mergaičių šuolio į tolį rungtyje tik 7 cm iki aukso medalio pritrūko Godai Povilaitytei (4,30 m). Mergaičių 60 m rungtyje Goda pateko į finalą ir laimėjo ketvirtą vietą (9:23 s). Berniukų šuolio į tolį rungtyje taip pat antrą vietą laimėjo Modestas Stankaitis (4,13 m), ketvirtas liko Augustas Kazakevičius (3,97 m). Berniukų 600 m bėgimo rungtyje sidabro medalį iškovojo Rokas Žukauskas (1:53 s). Berniukų šuolio į aukštį rungtyje trečią vietą laimėjo Augustas Kazakevičius (1,30 m). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje trečia liko Roberta Šilianskaitė (1,30 m). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje trečią vietą iškovojo rytis Kiškis (8,41 m). Berniukų 200 m bėgimo takelyje ketvirtas liko Rokas Jankauskas (30:90 s). Mergaičių 1000 m bėgimo rungtyje ketvirtą vietą taip pat laimėjo Karolina Baikštytė (3 min 49 s). Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo sektoriuje ketvirtą vietą laimėjo Viltė Stankevičiūtė (8,87 m).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytojais V. Butautiene, R. Prokopenko ir P. Veikalu