Simona Rimkevičiūtė iškovojo brolių taurę

Vasario 12 dieną 28-ose tradicinėse brolių Romualdo ir Vinco Franckaičių stalo teniso taurės varžybose dėl apdovanojimų varžėsi 30 dalyvių

Vasario 12 dieną 28-ose tradicinėse brolių Romualdo ir Vinco Franckaičių stalo teniso taurės varžybose dėl apdovanojimų varžėsi 30 dalyvių iš Kauno, Vilniaus, Radviliškio, Šilalės, Akmenės, Žagarės ir Joniškio. Jose puikią sportinę formą demonstravo ir visus nustebino mūsų jaunoji Simona Rimkevičiūtė, kuri tarp šešių finalisčių ir tarp kurių buvo net trys AL (aukščiausioji lyga) žaidėjos iškovojo I-ąją vietą. Ji pirmiausia įveikė Gabrielę Brazauskaitę iš Šilalės 3:0. paskui minimaliu skirtumu 2:3 nusileido Dovilei Račkauskaitei (Šilalės r.) ir po atkaklios penkių setų kovos Simona nugalėjo net savo vyresnę sesutę Justiną, kuriai šį kartą atiteko III-ioji vieta.

Vyrų grupėje šeimos garbę gynęs Romualdas Franckaitis jaunesnysis tiek pogrupyje, tiek finaliniame 16-uke nepaliko villčių varžovams ir finale rezultatu 3:1 įveikęs Ramutį Šakėną (Radviliškis) iškovojo I-ąją vietą. Trečiu liko akmenietis Gintautas Adomaitis.

Vyrų dvejetų rungtyje pirmąją vietą iškovojo R. Šakėnas žaidęs poroje su žagariečiu Večiaslavu Chakimovu. Mišrių dvejetų turnyre labai nedaug trūko iki dar vienos sensacijos. Į finalą šauniai kovodami prasibrovė mūsų jaunieji sportininkai Simona Rimkevičiūtė ir Marijus Jučinskas, kurie palaikomi žiūrovų, kaip lygūs su lygiais kovojo prieš žymiai daugiau patyrusius Valdą Norkų (Akmenė) ir Dovilę Račkauskaitę. Dvikova baigėsi minimalia pasekme 3:2 svečių naudai.

Nuotraukoje: Varžybų nugalėtojai ir prizininkai

Nuotraukoje: Justina Rimkevičiūtė ir Romualdas Franckaitis