Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras Šiauliuose

Lapkričio 26 d. Šiauliuose buvo surengtas tarptautinis „ Atžalyno “ graikų – romėnų imtynių turnyras. Jame varžėsi imtynininkai iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Anykščių, Joniškio, Kuršėnų, Gruzdžių bei Latvijos (Daugpilio)ir Lenkijos (Olštyno). Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras Šiauliuose

Gerai sekėsi kovoti Joniškio sporto centro imtynininkams (treneris Rytis Keršys), kurie iškovojo penkis medalius. Tarp suaugusiųjų rungęsis Tomas Cibulskis (sv.kat. 84 kg) nugalėjo pajėgius varžovus, šiaulietį Haroldą Rudzinską ir panevėžietį Modestą Varnauską. Paskutinę kovą Tomas taškais pralaimėjo vilniečiui Erikui Meškunecui, bet tai nesutrukdė jam tapti turnyro nugalėtoju. Trečią vietą iškovojo Dalius Adomaitis (sv.kat. 74 kg), kovoje dėl trečios vietos įveikęs Giedrių Mačiulį (Šiauliai – Gruzdžiai). Tarp jaunių (1993 m.g. ir jaunesni) varžęsis Darius Gudmonas (sv.kat. 48 kg) iškovojo trečią vietą. Dar geriau sekėsi kovoti Laurynui Lazauskui (sv.kat. 69 kg) ir Benui Keršiui (sv.kat. 76 kg) iškovojusiems antrąsias vietas.

Nuotraukoje iš kairės: Dalius Adomaitis, Benas Keršys, Tomas Cibulskis, Laurynas Lazauskas, Darius Gudmonas ir treneris Rytis Keršys.