Pasaulio čempionatų prizininkų brolių Venckaičių graikų – romėnų imtynių komandinis turnyras

Sausio 17 d. Tauragėje buvo surengtas antrasis pasaulio čempionatų prizininkų brolių Venckaičių graikų – romėnų imtynių komandinis turnyras. Jame varžėsi dešimt Lietuvos miestų ir rajonų imtynių centrų jaunučių (2001 m. gim. ir jaunesnių ) rinktinių.

Sausio 17 d. Tauragėje buvo surengtas antrasis pasaulio čempionatų prizininkų brolių Venckaičių graikų – romėnų imtynių komandinis turnyras. Jame varžėsi dešimt Lietuvos miestų ir rajonų imtynių centrų jaunučių (2001 m. gim. ir jaunesnių ) rinktinių. Komandos sudėtis iš 11 imtynininkų ( sv. kat. : 26, 29, 32, 35, 38, 42, 47, 52, 59, 66, 73 kg ). Komandos burtų pagalba buvo suskirstytos į A ir B pogrupius. Burtai lėmė, kad Joniškio imtynininkų varžovais tapo Vilniaus-1, Kauno, Klaipėdos ir Kuršėnų rinktinės. Kitame pogrupeje kovojo Tauragės, Anykščių, Marijampolės, Visagino ir Vilniaus-2 komandos. Joniškiečiai kovojo devyniese, neturėdami dviejų imtynininkų sunkiausiose svorio kategorijose. Dėl tos priežasties varžovams be kovos buvo užskaitomos dvi pergalės. Pirmaisiais joniškiečių varžovais buvo kuršėniškiai. Juos joniškiečiai įveikė rezultatu 8:3. Kitoje kovoje įveikti Kauno imtynininkai rezultatu 6:5. Tokiu pat rezultatu nugalėti ir Vilniaus-1 komandos imtynininkai. Lemiamoje kovoje, dėl pirmos vietos pogrupyje joniškiečiai pralaimėjo klaipėdiečiams rezultatu 4:7. Užėmę antrąją vietą savo pogrupyje, joniškiečiai mažajame finale dėl trečiosios vietos susigrūmė su Vilniaus-2 komanda, kuri kitame pogrupyje užėmė antrąją vietą. Joniškiečiai sostinės imtynininkus įveikė rezultatu 7:4 ir tapo trečiosios vietos laimėtojais. Pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos imtynininkai finale nugalėję visaginiečius. Komandoms prizininkėms įteiktos gražuolės taurės, o imtynininkai apdovanoti medaliais. Džiugu, kad joniškiečiai tokiose varžybose atsiskleidė kaip darni, draugiška komanda. Kiekvienas imtynininkas svariai prisidėjo prie šio laimėjimo.

Nuotraukoje joniškiečiai po apdovanojimo (iš kairės): klūpi Paulius Ponelis, Martynas Muižys, Dovydas Ponelis, stovi Šarūnas Darulis, Arnas Abromavičius, Edvardas Žaržeckis, Ąžuolas Rudnickas, Adomas Grigaliūnas, Eimantas Vilimas, Karolis Darulis, treneris Rytis Keršys