Tarptautinis turnyras Sausio 13-osios didvyrių garbei

Laisvės gynėjų dienai Sausio 13-ajai pažymėti „Saulės“ mokyklos sporto salėje STK „Sidabra“ kartu su Sporto centru surengė tradicinį tarptautinį stalo teniso turnyrą.

Laisvės gynėjų dienai Sausio 13-ajai pažymėti „Saulės“ mokyklos sporto salėje STK „Sidabra“ kartu su Sporto centru surengė tradicinį tarptautinį stalo teniso turnyrą. Jame žaidė 22 dalyviai iš Latvijos Bauskės miesto ir Joniškio rajono. Turnyro atidarymo pradžioje buvo prisiminta tai, kas vyko 1991 m. sausio 13-ąja ir kad ši data labai svarbi mums visiems. Visų žuvusiųjų didvyrių už Lietuvos laisvę atminimas buvo pagerbtas tylos minute. Po trumpo Bauskės ir Joniškio stalo teniso delegacijų vadovų apsikeitimo saldžiais suvenyrais tuojau pat prie žaliųjų stalų prasidėjo atkaklios dvikovos dėl turnyro nugalėtojų vardų ir apdovanojimų.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo „Aušros“ gimnazijos moksleivis Romualdas Franckaitis, kuris finale rezultatu 4:2 įveikė ŽŪM moksleivį Ričardą Indrišiūną. Dėl III-iosios vietos kovojo dar vienas joniškietis Kauno kūno kultūros universiteto studentas Vilmantas Janušas, tačiau jis pasekme 1:3 pralaimėjo veteranui iš Žagarės Večiaslavui Chakimovui ir liko ketvirtoje vietoje.

Moterų grupėje Justina Rimkevičiūtė be didesnių pastangų užėmė I-ąją vietą. Po jos liko viešnia iš Bauskės Karina Gailiša. III-iąją vietą gan netikėtai užėmė mūsų jaunoji žvaigždutė Simona Rimkevičiūtė, kuri lemiamoje dvikovoje rezultatu 3:0 (9;11;9) nugalėjo patyrusią žaidėją iš Bauskės Lidiją Martinkienę.

Pradedančiųjų žaidėjų grupėje tarp šešių dalyvių visas penkias pergales iškovojo „Saulės“ mokyklos ketvirtokas Nedas Gasiulis. Po jo liko devintokas Vitalijus Keturakis ir latvikė Elizabeta Urusova. Visiems nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti Sporto centro parengti trijų spalvų medaliai.

Nuotraukoje: turnyro dalyviai