Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninės varžybos ir Lietuvos rajonų jaunučių pirmenybės Panevėžyje

2015 m. sausio 16 d. Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninės varžybos ir Lietuvos rajonų jaunučių pirmenybės.

2015 m. sausio 16 d. Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninės varžybos ir Lietuvos rajonų jaunučių pirmenybės. Varžybose sėkmingai startavo Joniškio sporto centro lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas. Pirmąją vietą merginų šuolio į tolį rungtyje iškovojo Ugnė Aleknavičiūtė (4,99 m). Vaikinų šuolio į aukštį sektoriuje trečiąją vietą iškovojo Justinas Butautas (1,55 m), ketvirtoje vietoje liko Tomas Golubovas (1,55 m). Merginų šuolio į aukštį sektoriuje penktoje vietoje liko Aušrinė Peleckytė (1,30 m). Rutulio stumimo rungtyje į finalą pateko Evelina Zubytė (9,20 m) – tai asmeninis jos pasiekimas ir užėmė septintą vietą. Varžybose gausiai dalyvavo sportininkai iš 35 Lietuvos rajonų. Komandinėje lentelėje Joniškio rajono komanda užėmė 13-ą vietą.

Nuotraukose: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai