Lietuvos jaunių pirmenybės ir Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės

Vilniuje dvi dienas vyko Lietuvos jaunių pirmenybės ir Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės. Varžybose labai sėkmingai startavo esami ir buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai.

Vilniuje dvi dienas vyko Lietuvos jaunių pirmenybės ir Lietuvos rajonų jaunių pirmenybės. Varžybose labai sėkmingai startavo esami ir buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai. Lietuvos rajonų merginų jaunių grupėje pirmąją vietą šuolio į aukštį sektoriuje laimėjo Erika Lukšaitė (1,55 m). Vaikinų šuolio į aukštį rungtyje Julius Juškevičius liko penktas (1,50 m). Puikiai pasirodė ir buvę Joniškio sporto centro auklėtiniai – Agnė Jonkutė ir Paulius Gelažius, kurie dabar mokosi ir treniruojasi Lietuvos olimpiniame sporto centre. Abu sportininkai taškus „uždirbo“ ir Vilniaus komandai, ir rajonui, iš kurio jie atvykę. Agnė Jonkutė iškovojo dvi pirmąsias vietas – 1 kg disko metimo (41,13 m) ir 3 kg rutulio stūmimo (14,16 m) sektoriuose. Disko metimo sektoriuje sportininkė pasiekė asmeninį rekordą. Paulius Gelažius laimėjo dvi trečiąsias vietas – 1,5 kg disko metimo sektoriuje (47,02 m) ir 5 kg rutulios stūmimo rungtyje(17,59 m). Lietuvos rajonų merginų jaunių grupėje 100 m bėgimo rungtyje Ana Anisimovaitė liko ketvirta (13,62 m). Tai ir asmeninis sportininkės rekordas. Komandinėje įskaitoje rajonų grupėje Joniškio rajono komanda su 97 taškais užėmė aukštą aštuntą vietą (iš 29 miestų bei rajonų).

Nuotraukoje (iš kairės): treneris R. Prokopenko, P. Gelažius, J. Juškevičius, A. Kauneckas, A. Anisimovaitė, E. Lukšaitė, A. Jonkutė