Joniškiečiui pritrūko vienos pergalės iki medalio

Joniškietis keliauja į Europos čempionatą

Joniškio miesto „Aušros“ gimnazijos sporto salėje vyko Baltijos šalių Jaunių stalo TOP- 10 turnyras, kuriame dalyvavo po tris Estijos bei Latvijos ir po keturis Lietuvos stalo tenisininkus.

Vaikinų grupėje puikiai pasirodė lietuvaičiai. Pirmąją vietą iškovojo jonavietis Rimas Lesiv, antrą – šiaulietis Benas Skirmantas, trečią – vilnietis Agnius Kačerauskas ir penktąją – joniškietis Romutis Franckaitis, kuris surinko tiek pat taškų, kaip ir trečios vietos laimėtojas, bet tarpusavio santykio dėka net tarp keturių žaidėjų jam teko tenkintis liekant aukso viduryje. Šiame turnyre mūsiškis iškovojo 5 pergalės ir patyrė 4 pralaimėjimus.

Merginų grupėje I-ąją vietą iškovojo Latvijos atstovė Diana Rusinova, aplenkusi dvi estes. Ketvirtoje vietoje liko vilnietė Eglė Orlovaitė, o mūsų kaimynė šiaulietė Vanesa Ražinskytė užėmė VII-ąją vietą.

Šis labai svarbus turnyras buvo paskutinis pasirengimo etapas prieš išvykstant Lietuvos Jaunių rinktinei į Europos Jaunių čempionatą į Italiją. Taigi belieka palinkėti jaunajam joniškiečiui sėkmės. Malonu, kad teisėjauti čempionate yra pakviestas mūsų Sporto centro treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas Romualdas Franckaitis, kuris kartu su savo sūnumi liepos 11 – 20 dienomis bus visų čempionato įvykių sukūryje ir gal būt parveš, kokių nors įdomių naujienų iš karštos Italijos bei pasidalins jomis su mumis.

Nuotraukoje: Lietuvos rinktinė (viduryje, žaliais maršinėliais) Romualdas Franckaitis

Nuotraukoje: R. Franckaičio laimėta kova prieš estą Mihkel Pae