Paplūdimio tinklinio pirmenybės

Rugpjūčio 9 d. Joniškio poilsio zonoje „Sidabra“ vyko Joniškio rajono paplūdimio tinklinio pirmenybės.

Rugpjūčio 9 d. Joniškio poilsio zonoje „Sidabra“ vyko Joniškio rajono paplūdimio tinklinio pirmenybės. Dėl nugalėtojo titulo varžėsi 18 komandų iš Joniškio, Skaistgirio, Kepalių ir Maldenių. Pažymėtina, kad pirmenybėse dalyvavo net keturios šeimų komandos: L. ir L. Česnuliai, V. ir L. Baltramaičiai, R. ir I. Sperskiai, R. ir T. Butautai.

Po atkrintamųjų kovų dėl trečios vietos susitiko R. ir I. Sperskiai ir R. ir T. Butautai. Rezultatu 2:0 rungtynes laimėjo R. ir I Sperskiai ir užėmė trečiąją vietą. Rungtynėse dėl pirmosios vietos susitiko D. Stonio – A. Kaikario ir A.Norkaus – A. Balčiūno komandos. Rezultatu 2:0 nugalėjo A. Norkaus ir A.Balčiūno pora ir tapo Joniškio rajono paplūdimio tinklinio čempionais.

Nuotraukoje (iš kairės): A. Kaikaris, D. Stonis, A. Balčiūnas, A. Norkus, I. Sperskis, R. Sperskis