Gegužės 22 d. Tauragėje buvo surengtas Lietuvos graikų – romėnų imtynių vaikų (2010-2013 m. gimusių) čempionatas. Jame varžėsi virš devyniasdešimties imtynininkų iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Tauragės, Visagino, Kuršėnų. Joniškiui atstovavo aštuoni sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai. Medalius iškovojo penki trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai. Geriausiai ėmėsi Domas Abromavičius (sv.kat. Iki 44 kg), kuris pasiekė penkias lengvas pergales ir tapo Lietuvos čempionu. Armandas Kulevičius įveikė tris varžovus, bet kovą dėl pirmos vietos pralaimėjo vyresniam ir labiau patyrusiam Domui. Armando iškovota antroji vieta – labai geras pasiekimas. Sidabro medalį iškovojo Ainius Povilauskas (sv.kat. Iki 29 kg). Ainius nugalėjo du varžovus, bet atkaklioje imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo tauragiškiui. Trečią vietą, pasiekęs dvi pergales ir kartą pralaimėjęs, iškovojo Ugnius Vitkus (sv.kat. Iki 35 kg). Einartas Kazlauskas (sv.kat. Iki 50 kg) laimėjo vieną imtį ir iškovojo trečią vietą.

Nuotraukoje joniškiečiai po apdovanojimų (iš karės): Domas Abromavičius, Ernestas Kulevičius, Ainius Povilauskas, Einartas Kazlauskas, Ugnius Vitkus, mokytojas Rytis Keršys