Panevėžyje buvo surengtas Lietuvos graikų – romėnų imtynių vaikų (2008-2011 m. gimusių) čempionatas. Jame varžėsi beveik šimtas keturiasdešimt imtynininkų iš Vilniaus, Kauno. Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Visagino, Kuršėnų, Gruzdžių, Kupiškio, Gargždų ir Vilniaus rajono. Joniškiui atstovavo aštuoni sporto centro jaunieji imtynininkai. Medalius iškovojo penki mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai. Lietuvos čempionu tapo Arnas Puipa (sv.kat. Iki 50 kg), kuriam iki finalo niekas rimčiau nepasipriešino. Imtyje dėl pirmos vietos Arnas įveikė vilnietį Žygimantą Ežerskį. Ignas Žabarauskas (sv.kat. Iki 62 kg) įveikė tris varžovus, vieną imtį pralaimėjo ir iškovojo antrą vietą. Trečią vietą iškovojo Airidas Gulbinas (sv.kat. Iki 41 kg), Domas Abromavičius (sv.kat. Iki 44 kg) ir Dominykas Baliūnas (sv.kat.iki 47 kg).

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo. (iš kairės): mokytojas Rytis Keršys, Ignas Žabarauskas, Airidas Gulbinas, Domas Abromavičius, Dominykas Baliūnas, Arnas Puipa