Gegužės 28 d. Kelmėje buvo surengtas Lietuvos laisvųjų ie moterų imtynių vaikų (2008-2011 m. gim.) čempionatas. Jame varžėsi šimtas penkiasdešimt jaunųjų imtynininkų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Kelmės, Vilkaviškio, Raseinių, Radviliškio, Joniškio, Druskininkų, Jonavos, Tauragės ir Pagėgių. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai kovojo labai gerai. Mokytojo Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo aštuonis medalius ir tarp laisvūnų, komandinėje įskaitoje užėmė trečią vietą! Lietuvos čempionais tapo Domas Abromavičius (sv.kat. iki 44 kg) ir Ignas Žabarauskas (sv.kat. Iki 62 kg). Abu joniškiečiai kovojo užtikrintai ir visus varžovus įveikė dvikovoms tik prasidėjus. Ainius Povilauskas (sv.kat. Iki 29 kg) nugalėjo tris varžovus, bet imtyje dėl pirmos vietos pralaimėjo tauragiškiui ir iškovojo antrą vietą. Airidas Gulbinas (sv. kat. iki 41 kg) užėmė antrą vietą, finale nusileidęs kelmiškiui. Trečias vietas iškovojo Dominykas Baliūnas, Teodoras Vinciūnas (abu sv.kat. iki 44 kg) ir Arnas Puipa (sv.kat. iki 47 kg). Tarp merginų puikiai ėmėsi Karina Žabarauskaitė (sv.kat. virš 55 kg). Karina pogrupio varžybose pasiekė dvi lengvas pergales ir vieną kartą pralaimėjo. Pusfinalyje Karina ėmėsi labai gerai ir ant menčių paguldė kito pogrupio nugalėtoją. Finalinėje imtyje joniškietė varžėsi su vilniete. Nervinga dvikova baigėsi lygiosiomis, bet teisėjai pergalę skyrė vilnietei. Karina iškovojo sidabro medalį.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimų. Priekyje (iš kairės klūpi): Teodoras Vinciūnas, Airidas Gulbinas, Dominykas Baliūnas, Arnas Puipa. Antroje eilėje (iš kairės): mokytojas Rytis Keršys, Karina Žabarauskaitė, Domas Abromavičius, Ainius Povilauskas, Ignas Žabarauskas, Pijus Augustauskas.