Šiaulių raj. lengvosios atletikos trikovės pirmenybės Meškuičiuose

Šią savaitę Meškuičiuose vyko Šiaulių raj. lengvosios atletikos trikovės pirmenybės. Jose puikiai pasirodė sporto centro lengvaatlečiai, kurie iškovojo net penkis medalius. Šiaulių raj. lengvosios atletikos trikovės pirmenybės Meškuičiuose

Šią savaitę Meškuičiuose vyko Šiaulių raj. lengvosios atletikos trikovės pirmenybės. Jose puikiai pasirodė sporto centro lengvaatlečiai, kurie iškovojo net penkis medalius.Trenerės Virginijos Butautienės auklėtinės Ginta Dabužinskaitė (1437 taškai: 60 m – 9,5s, aukštis – 1,46 m, rutulys – 11,89 m) ir Viktorija Pocevičiūtė (1275 taškai: 100 m – 14,9s, tolis – 4,68 m, rutulys – 8,35 m) savo amžiaus grupėse tapo nugalėtojos, o Sandra Jakštaitė (1034 taškai: 100 m – 15,0 s, tolis – 3,84 m, ietis – 25,78 m) užėmė trečią vietą. Karolis  Sipavičius ir Simona Daunoraitė nedaug atsilikę nuo prizininkų liko ketvirti. Erika Lukšaitė (1194 taškai: 60 m – 9,2 s, aukštis – 1,36 m, rutulys – 8,72m) ir Robertas Kazlauskas (1394 taškai: 60 m – 8,2 s, aukštis – 1,63 m, rutulys – 9,64 m) užėmė antras vietas (treneris R. Prokopenko).
Nuotraukoje iš kairės Erika Lukšaitė, Ginta Dabužinskaitė, Viktorija Pocevičiūtė, Sandra Jakštaitė, Robertas Kazlauskas