Šachmatai

Baigėsi Joniškio rajono šachmatininkų turnyras „Joniškio greitųjų šachmatų taurė“. Šachmatai

Iškovojęs visas pergales, nugalėtoju tapo A. Gasiūnas, antrąją vietą užėmė R. Stonkus, trečiąją V. Užkuras.

Nuotraukoje (iš kairės) V. Užkuras, A. Gasiūnas ir R. Stonkus

Balandžio 15 d. Joniškio šachmatininkai buvo pakviesti į turnyrą Anykščiuose, kuriame dalyvavo 80 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Mokinių tarpe labai gerai žaidė I. Kairys. Joniškietis, žaidžiant šveicariška sistema, surinko 4.5 taško ir tapo nugalėtoju. Geriausiai iš vyrų žaidė V. Braziulis, A. Gasiūnas, S. Rimdžius – užėmę 11-13 vietas.
Nuotraukoje (pirmas iš dešinės) I vietą laimėjęs I. Kairys

Šaškės

Joniškio rajono šaškių žaidimo mėgėjai dalyvavo Pakruojo šaškių klubo surengtame turnyre. Varžybose dalyvavo 40 šaškininkų iš Pakruojo, Kupiškio, Šiaulių, Radviliškio ir Joniškio. Sėkmingiausiai vyrų tarpe varžybose žaidė A. Petniūnas. Varžantis šveicariška sistema, surinkęs 6.5 taško, Algirdas iškovojo trečiąją vietą. Moterys varžėsi kartu su vyrais. Joniškio atstovė K. Martinaitytė surinko 4 taškus ir tarp moterų užėmė trečiąją vietą.