Šaškių turnyras Juozo Petniūno taurei laimėti
Balandžio 22 d. Joniškio sporto centre vyko šaškių turnyras Juozo Petniūno taurei laimėti. Šaškių turnyras Juozo Petniūno taurei laimėti
Balandžio 22 d. Joniškio sporto centre vyko šaškių turnyras Juozo Petniūno taurei laimėti.Turnyre dalyvavo 16 dalyvių, kiekvienam teko sužaisti po 15 partijų. Surinkęs 13 taškų pirmą vietą iškovojo A. Petniūnas, antrą vietą užėmė P. Vitkauskas (12,5 taško), trečią vietą – V. Ladukas (11,5 taško). Turnyro prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o visi turnyro dalyviai apdovanoti diplomais.
Nuotraukoje prizininkai (iš kairės): V. Ladukas, A. Petniūnas, P. Vitkauskas





