Šiaulių miesto jaunių ir jaunučių atviros pirmenybės

Šiauliuose dvi dienas vyko Šiaulių miesto jaunių ir jaunučių atviros pirmenybės, kuriose sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro lengvaatlečiai.

Šiauliuose dvi dienas vyko Šiaulių miesto jaunių ir jaunučių atviros pirmenybės, kuriose sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro lengvaatlečiai. Net dvi pirmąsias vietas jaunučių merginų grupėje iškovojo Gabrielė Galkauskaitė – 3 kg rutulio stūmimo rungtyje (10,67 m) ir 0,75 kg disko metimo rungtyje (27,19 m). Tai ir asmeniniai šios sportininkės rezultatai abejose rungtyse. Asmeninį savo rezultatą šuolio į aukštį rungtyje pasiekė ir Erika Lukšaitė (1,60 m). Ši sportininkė jaunių merginų šuolio į aukštį sektoriuje liko antra. Jaunių merginų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje Erika Lukšaitė taip pat iškovojo antrąją vietą su asmeniniu savo rekordu (11,16 m). Jaunių vaikinų šuolio į aukštį sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Julius Juškevičius (1,65 m). 5 kg rutulio stūmimo rungtyje Julius liko ketvirtas (11,58 m). Jaunučių vaikinų šuolio į tolį sektoriuje trečią vietą iškovojo Rokas Balčiūnas (5,19 m). Tai taip pat geriausias šio sportininko rezultatas. Jaunučių vaikinų 1500 m bėgimo rungtyje trečiąją vietą iškovojo Egidijus Balsys (5:16,95). Jaunučių merginų 800 m bėgimo rungtyje trečia taip pat liko Viktorija Laksaitė (2:59,75).

Nuotraukoje (iš kairės): treneris Ruslanas Prokopenko, Gabrielė Galkauskaitė, Rokas Balčiūnas ir Egidijus Balsys

Nuotraukoje (iš kairės): treneris Ruslanas Prokopenko, Erika Lukšaitė, Gabrielė Galkauskaitė, Julius Juškevičius ir Viktorija Laksaitė