Lietuvos jaunučių sporto žaidynių atrankos varžybos

Birželio 11-12 d. Joniškio sporto centro auklėtiniai startavo Marijampolėje, kur vyko 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių atrankos varžybos. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių atrankos varžybos

Birželio 11-12 d. Joniškio sporto centro auklėtiniai startavo Marijampolėje, kur vyko 2014 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynių atrankos varžybos.Sportininkai, atskirose rungtyse užėmę 1 – 6 vietas, pateko į žaidynių finalines varžybas, kurios birželio 26 – 27 d. vyks Alytuje. Į finalines varžybas važiuos dvi Joniškio sporto centro lengvaatletės – šuolininkės į aukštį – Ugnė Aleknavičiūtė, kuri varžybose iškovojo trečiąją vietą (1,45 m) ir Emilija Balsytė, kuri liko penktoje vietoje (1,40 m). Visai ne daug iki jaunučių žaidynių finalo pritrūko Rokui Balčiūnui, kuris šuolio į aukštį rungtyje liko septintoje vietoje (1,60 m), tik pagal bandymus nusileidęs šeštosios vietos laimėtojui. Septintas taip pat liko ir Mantas Sagatas, kuris 500 gr. ietį numetė 38,23 m ir pagerino savo asmeninį rezultatą. Dalyvių gausumu pasižymėjo 100 m bėgimo rungtis, kur taip pat visai ne daug iki finalo pritrūko Ramūnui Pilipūnui (12,49), kuris iškovojo aukštą aštuntą vietą ir Domui Puidokui (12,52), kuris liko dešimtas. Jaunučių berniukų 200 m bėgimo rungtyje, kurioje dalyvavo taip pat daug sportinkų, Ramūnas Pilipūnas liko dešimtas (25,90).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su trenere Virginija Butautiene