Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės

Lapkričio 5 dieną Šiauliuose vyko Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose labai sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai

Lapkričio 5 dieną Šiauliuose vyko Šiaulių miesto vaikų lengvosios atletikos pirmenybės. Varžybose labai sėkmingai pasirodė Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai, kuriuos treniruoja treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas. Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo sektoriuje pirmąją vietą iškovojo ir asmeninį savo rezultatą pasiekė Gintarė Misevičiūtė (10.91 m). Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Justinas Butautas (1.60 m). 60 m barjerinio bėgimo takelyje Justinas liko antras (10.19 s). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje pirmąją vietą laimėjo Tomas Golubovas (12.76 m). Trečias šioje rungtyje liko Karolis Gelažius (10.23 m). Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje Tomas Golubovas pasiekė savo asmeninį rezultatą ir iškovojo antrąją vietą (1.55 m). Berniukų 200 m bėgimo takelyje pirmąją vietą iškovojo Rokas Doviltis (30.44 s). Berniukų 60 m bėgimo rungtyje Rokas Doviltis pateko į finalą ir liko penktoje vietoje (9.02 s). Net dvi antrąsias vietas varžybose laimėjo Ugnė Aleknavičiūtė – šuolio į aukštį sektoriuje (1.45 m) ir 60 m bėgimo takelyje (8.54 s). Berniukų 1000 m bėgimo rungtyje pirmąją vietą laimėjo Egidijus Balsys (3:25.62). Mergaičių 600 m bėgimo rungtyje savo asmeninį rezultatą pasiekė ir trečią vietą laimėjo Brigita Griniūtė (2:06.08). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje trečią vietą laimėjo Emilė Kazimieraitytė (1.35 m).