„Baltijos keliui“ atminti turnyras

Rugpjūčio 22 dieną “Saulės” mokykloje Sporto centras kartu su klubu “Sidabra” surengė tarptautinį stalo teniso turnyrą “Baltijos keliui 25-eri”.

Baltijos keliui“ atminti turnyras

Rugpjūčio 22 dieną “Saulės” mokykloje Sporto centras kartu su klubu “Sidabra” surengė tarptautinį stalo teniso turnyrą “Baltijos keliui 25-eri”. Pas mus į svečius atvyko 9 žaidėjai iš Bauskės, 14 iš Akmenės ir 15 iš Joniškio. Iš viso varžybose žaidė – 38 (30 vyrų ir 8 moterys) mažojo kamuoliuko gerbėjai.

Po foto sesijos ir trumpos įžangos apie „Baltijos kelio“ istoriją prasidėjo atkaklios dvikovos prie žaliųjų stalų. Vyrų grupėje pirmą vietą iškovojo R. Indrišiūnas aplenkęs Romualdą.Franckaitį.ir akmenietį Gintautą Adomaitį. Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Akmenės žaidėja Aromeda Gerčiūtė, II-oje vietoje pasiliko mūsų Justina ir III-ioje kita akmenietė Paula Prelgauskaitė.

Šeši mažieji atskirai kovojo dėl medalių. Pirmąsias dvi vietas užėmė broliukai akmeniečiai – Gražvydas ir Domantas Putriai. Atminimo medaliu buvo pagerbta ir mažoji latvikė Ance Šastakoviča iš Bauskės, kuri varžėsi kartu su berniukais.

Nugalėtojams ir przininkams buvo įteiktos taurės, medaliai ir diplomai o treneriams komandų vadovams – Loretai Avelienei iš Akmenės ir Modriui Indriksonui buvo įteiktos padarytos bendros nuotraukos. Taip gražiai stalo tenisininkai paminėjo istorinio “Baltijos kelio” 25-metį.

Nuotraukoje: istorinio turnyro dalyviai