Panevėžyje vyko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos “Aukštaitijos taurė 2023” (III-asis etapas iš penkių). Šį etapą Panevėžio lengvosios atletikos manieže organizavo Joniškio ir Pakruojo sporto centrai. Susirinko gausus būrys jaunųjų lengvaatlečių iš įvairių Aukštaitijos miestų ir miestelių. Dalyviai varžėsi dvejose amžiaus grupėse – vaikų (2010 m. g. ir jaunesni) ir jaunučių (2008-2009 m. g.).
Vaikų grupėje du sidabro medalius iškovojo ir du asmeninius rekordus pasiekė Armandas Butvilas – 60 m b/b (10,73 s) ir 60 m sprinto rungtyje (8,61 s). Sidabro medalį 2 kg rutulio stūmimo rungtyje iškovojo ir asmeninį rekordą beveik 1 metru pasigerino Sofija Mitrulevičiūtė (10,83 m). Mergaičių šuolio į aukštį rungtyje bronzos medalį iškovojo Jana Kots (1 m 20 cm). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo rungtyje trečiąją vietą laimėjo Kevinas Šešplaukis (9 m 02 cm). Tik 2 cm Kevinui iki bronzos medalio pritrūko šuolio į tolį rungtyje, kur po finalinių trijų šuolių jis užėmė 4-ąją vietą (3,98 m). 500 m bėgimo distancijoje į šešetuką pateko ir asmeninius rekordus pasiekė Danielius Gricius (1 min 43 s) ir Arnas Gurčinas (1 min 44 s). Danielius atbėgo penktas, Arnas – liko šeštoje vietoje.
Jaunučių grupėje puikiai pasirodė mūsų šuolininkai į aukštį. Donatas Ambrasas iškovojo varžybų auksą (1,65 m), o Erikas Poilovas pasipuošė sidabro medaliu (1,60 m). 800 m jaunučių berniukų bėgimo rungtyje sidabro medalį iškovojo Martynas Jucys (2 min 30 s). 200 m bėgimo takelyje penktu rezultatu finišavo Erikas Poilovas (26,85 s). 60 m rungtyje į finalą pateko ir ten šeštą vietą laimėjo Vainius Nakčiūnas (8,25 s). 4 kg rutulio stūmimo rungtyje į finalinį aštuntuką pateko du mūsų atstovai – Matas Jonušas (10,87 m) – laimėjo penktą vietą ir Kristupas Ožiūnas (10,75) liko šeštas.

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro komanda