Šiaulių sporto gimnazijos centre vyko karatė turnyras „Saulės mūšis 2023“. Du šimtai sportininkų dalyvavo iš 14-os karatė organizacijų. Joniškio sporto centrą atstovavo 10 sportininkų, kurie iškovojo 16 medalių. Broliai Mizgiriai iškovojo 5 medalius. Aris (7 m.) kihon vaza rungtyje 3 vieta, Ivo (9 m.) kihon vaza – 1 vieta, komandinė kata -2 vieta ir Majus (10 m.) – kata rungtyje 2 vieta, kihon vaza- 3 vieta. Aras Brazauskas (7 m.) kihon vaza rungtyje ir komandinėje kata rungtyje iškovojo 3 vietas. Luka Čereška (7 m.) individualioje kata rungtyje iškovojo 2 vietą, kihon vaza ir komandinėje kata rungtyje- 3-ias vietas. Puikiai sekėsi Lukšui Vyteniui (13 m.). Komandinė kata -1 vieta, individuali kata rungtis – 2 vieta ir kumitė rungtis – 3 vieta. Algimantas Žakaitis (13 m.) komandinė rungtis – 1 vieta. Nojus Jarulis (14 m.) komandinė rungtis 1 vieta. Taip pat Nojus puikiai kovojo kumitė rungtyje. Tik finale ir baigiantis pratęsimo laikui nusileido pajėgiam varžovui iš Panevėžio. Iškovotas sidabro medalis.