Mūsų didžioji viltis Simona Estijoje pelnė auksą ,

o Romualdas Jonavoje iškovojo ketvirtąją vieta

Estijos mieste Aseri vyko tarptautinis turnyras, kuriame varžėsi jaunieji stalo tenisininkai iš Estijos ir Lietuvos.

Estijos mieste Aseri vyko tarptautinis turnyras, kuriame varžėsi jaunieji stalo tenisininkai iš Estijos ir Lietuvos. Pačių jauniausių 2005 m. ir jaunesnių grupėje labai šauniai tarp 18 dalyvių pasirodė joniškietė Simona Rimkevičiūtė, kuri klastingoje vieno minuso sistemoje įveikė visas keturias varžoves, o finaliniame susitikime ir didžiąją Estijos viltį Kristiną Vasiljevą sausu rezultatu 2:0 ir tapo šio turnyro nugalėtoja bei buvo apdovanota įvairiomis tai vietai skirtai dovanomis.

Jonavoje vyko jau XIII-asis Tarptautinis stalo teniso turnyras treneriams V.Moskovkai atminti. Jame dalyvavo 215 moksleivių iš Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Latvijos ir Lietuvos tarp kurių buvo ir aštuoni joniškiečiai.

16-mečių berniukų grupėje dėl apdovanojimų varžėsi net 88 žaidėjai. Romualdas Franckaitis pasirodė pakankamai gerai kovodamas su geriausiais Lietuvos ir užsienio žaidėjais. Jis savo III-iame pogrupyje įveikė visus keturis varžovus vienoda pasekme 3:0 ir pateko į finalinį 16-uką. Pirmus du susitikimus laimėjo prieš Rusijos ir Baltarusijos atstovus, bet pusfinalyje Romualdas pralaimėjo vietos sirgalių labai palaikomam Rimui Lesivu 0:3, o po to permainingoje dvikovoje dėl III-ios vietos rezultatu 1:3 buvo priverstas nusileisti dar ir šiauliečiui Benui Skirmantui, tad mūsiškis liko IV-oje vietoje. Jam taip pat buvo įteiktas medalis, diplomas ir dovana.

Kiti joniškiečiai savo amžiaus grupėse pasirodė taip: Povilas Rimkevičius 12, Paulius Rimkevičius 18, Marijus Jučinskas 28, Natanaelis Kaukėnas 32, Tadas Petraitis 39, Rokas Darbutas 49 ir Karolina Panelytė 50 vietose.

Dabar Sporto centro auklėtinis R.Franckaitis su Lietuvos Jaunių rinktine išvyksta į atvirą Lenkijos Jaunių čempionatą. palinkėkime jam sportinės sėkmės.