Tarptautinis graikų – romėnų imtynių turnyras Anykščiuose

Gegužės 24 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Anykščiuose surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre.

Gegužės 24 d. Joniškio sporto centro ir imtynių sporto klubo „Kova“ imtynininkai varžėsi Anykščiuose surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre. Jame kovojo 105 imtynininkai iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Anykščių, Joniškio, Marijampolės, Visagino, Tauragės, Kuršėnų, Gruzdžių, Šalčininkų bei Lenkijos ( Poznanės ) ir Latvijos ( Daugpilio, Saldu ). Joniškiečiai vėl ėmėsi galingai. Keturi trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai iškovojo pirmąsias vietas, vienas – trečiąją vietą. Tarp jauniausių ( 2004 m. gimusiųjų ir jaunesnių ) turnyro nugalėtoju tapo Paulius Ponelis ( sv. kat. iki 36 kg ), o bronzos medalį iškovojo Dovydas Ponelis ( sv. kat. iki 32 kg ). Tarp truputį vyresnių ( 2001 m. gimusiųjų ir jaunesnių ) čempionais tapo Martynas Muižys ( sv. kat. iki 31 kg ) ir Adomas Grigaliūnas ( sv. kat. iki 37 kg ). Tarp jaunių ( 1997 m. gimusiųjų ir jaunesnių ) pirmąją vietą iškovojo Donatas Gudmonas ( sv. kat. iki 76 kg ).

Nuotraukoje iš kairės: Adomas Grigaliūnas, Donatas Gudmonas, Dovydas Ponelis, Martynas Muižys, Paulius Ponelis