Joniškio sporto centro imtynininkai varžėsi Visagine surengtame tarptautiniame graikų – romėnų imtynių turnyre. Jame varžėsi beveik šimtas šešiasdešimt imtynininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos. Joniškiečiai, kuriuos treniruoja imtynių mokytojas Rytis Keršys, iškovojo tris medalius. Geriausiai sekėsi tarp vaikų U11 kovojusiems Erikui Norkui ir Benui Musejukui (abu sv.kat. Iki 26 kg). Erikas ir Benas įveikė po tris varžovus ir susitiko finale. Jame nugalėjo labiau patyręs Erikas Norkus ir iškovojo pirmą vietą, o Benas Musejukas iškovojo antrą vietą. Armandas Numsėdis (sv.kat. Iki 62 kg) įveikė latvį, bet pralaimėjo ukrainiečiui, o imtyje dėl trečios vietos nusileido gerokai sunkesniam visaginiečiui. Arnas Puipa (sv.kat. iki 57 kg) rungėsi tarp jaunių U17. Jis nugalėjo latvį ir panevėžietį, bet pusfinalio imtyje nusileido vilniečiui. Imtyje dėl trečios vietos Arnas įveikė imtynininką iš Latvijos. Tarp jaunučių U15 kovojęs Domas Abromavičius (sv.kat. Iki 53 kg) užėmė penktą vietą.

Nuotraukoje (iš kairės): Arnas Puipa, Erikas Norkus, Benas Musejukas, imtynių mokytojas Rytis Keršys.