Tarptautinis graikų – romėnų ir moterų imtynių turnyras „Atžalynas“

Gruodžio 3 d. Šiauliuose buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų ir moterų imtynių turnyras „Atžalynas“. Tarptautinis graikų – romėnų ir moterų imtynių turnyras „Atžalynas“

Gruodžio 3 d. Šiauliuose buvo surengtas tarptautinis graikų – romėnų ir moterų imtynių turnyras „Atžalynas“.
Varžėsi imtynininkai iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Joniškio, Anykščių, Tauragės, Marijampolės bei Latvijos, Rusijos, Lenkijos ir Baltarusijos. Turnyre kovojo dešimt Joniškio sporto centro imtynininkų. Dviems trenerio Ryčio Keršio auklėtiniams pavyko laimėti medalius. Ignas Paulavičius (sv.kat. 35 kg) varžėsi vaikų (2000 m. gim. Ir jaun.) grupėje. Įveikęs du varžovus, bet pralaimėjęs Lietuvos vaikų čempionui, šiauliečiui Edgarui Gendviliui, Ignas iškovojo trečiąją vietą. Dar geriau sekėsi jaunimo (1993 m. gim. ir jaun.) grupėje kovojusiam Benui Keršiui (sv.kat. 76 kg). Jau pirmoje kovoje Benas turėjo išlaikyti tituluoto latvio Česlavo Bestenio „egzaminą“. Latvis 2010 m. Europos jaunių čempionate iškovojo aukštą 7-ąją vietą. Benas rimtai nusiteikė kovai ir nugalėjo varžovą sausu rezultatu (4:0, 2:0). Sekančioje imtyje joniškietis atkaklioje kovoje įveikė marijampolietį Edviną Venteraitį. Kovoje dėl pirmos vietos įveiktas šiaulietis Mantas Kasparavičius. Antrą vietą toje pačioje amžiaus grupėje iškovojo Denas Markūnas (sv.kat. virš 85 kg). Denas iki finalo įveikė visus priešininkus. Kovoje dėl pirmos vietos joniškietis atkaklioje kovoje pralaimėjo latviui, šių metų Europos jaunių čempionato 9-os vietos laimėtojui, Dmitrijui Dubrovui. Denas šiuo metu treniruojasi Kaune.

Nuotraukoje iš kairės treneris Rytis Keršys, turnyro nugalėtojas Benas Keršys, trečios vietos prizininkas Ignas Paulavičius ir antros vietos laimėtojas Denas Markūnas