“Olimpinių vilčių” taurės varžybos

Lapkričio 18 d. Vilniuje vyko Lietuvos vaikų “Olimpinių vilčių” taurės varžybos. “Olimpinių vilčių” taurės varžybos

Lapkričio 18 d. Vilniuje vyko Lietuvos vaikų “Olimpinių vilčių” taurės varžybos. Šiais metais ir miestų, ir rajonų komandos varžėsi vienu metu tame pačiame manieže. Dalyvavo apie 500 jaunųjų sportininkų. Sėkmingai jose startavo Joniškio sporto centro komanda (trenriai V. Butautienė ir E. Keršys). Jaunieji sportininkai iškovojo net šešis medalius. Geriausiai sekėsi šuolininkams į aukštį. Mergaičių grupėje Erika Lukšaitė laimėjo aukso medalį (150 cm), Karolinai Grinkevičiūtei teko bronzos medalis (145 cm), Ana Anisimovaitė užėmė V vietą (135 cm). Berniukų tarpe Paulius Gelažius laimėjo II vietą (150 cm). Jo rezultatas toks pat kaip ir nugalėtojo, bet Paulius išnaudojo daugiau bandymų. III-ią vietą laimėjo Ričardas Budrius -140 cm. Rutulio stūmimo rungtyje Paulius Gelažius laimėjo dar vieną medalį – 12.71 m (II vieta), tarp mergaičių rutulio stūmimo rungtyje III vietą iškovojo Agnė Jonkutė (10.43 m), Ugnė Stonytė – VI vietą (8.86 m).