Estijoje, Tartu mieste buvo surengtas tarptautinis 53-sis Georgo Hackenschmidto  graikų – romėnų imtynių turnyras. Jame varžėsi imtynininkai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos ir Ukrainos. Lietuvai šiame turnyre atstovavo Joniškio visuomeninio imtynių klubo ,,Kova” ir Joniškio sporto centro imtynininkai. Tarp suaugusiųjų varžėsi trys trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai ir iškovojo pirmas vietas. Turnyro nugalėtojais tapo Benas Keršys (sv.kat. iki 87 kg), Arnas Aukselis (sv.kat. iki 97 kg) ir Pijus Baldyšius (sv.kat. iki 130 kg). Vėl gerai ėmėsi Pijus Baldyšius, kuris pademonstravo puikią imtynių veiksmų techniką ir abu varžovus iš Estijos įveikė pirmuose imčių kėlinukuose. Lietuvos čempionui Benui Keršiui teko paplušėti kovojant prieš brolius Olavi ir Kalle Laisarv. Estijos jaunimo čempionai labai norėjo įveikti joniškietį, bet Beno Keršio meistriškumas ir didžiulė patirtis neleido varžovams to pasiekti. Benas abu brolius ,,pavaišino” gražiais keturių taškų vertės metimais ir įveikė juos rezultatu 5:2 ir 7:0.   Arnas Aukselis tapo turnyro nugalėtoju be kovos, nes jo varžovas nedalyvavo svėrime.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo (iš kairės): treneris Rytis Keršys, Pijus Baldyšius, Benas Keršys, Arnas Aukselis.

Nuotraukoje Joniškio imtynininkai po apdovanojimo. Iš kairės: treneris Rytis Keršys, Pijus Baldyšius, Benas Keršys, Arnas Aukselis.

 

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!