Alytuje vyko Lietuvos jaunimo (2003-2004 m. g.) lengvosios atletikos čempionatas. Savo jėgas čia pasitikrino ir Joniškio sporto centro lengvaatlečiai. Per vieną žingsnelį nuo nugalėtojų pakylos liko net trys mūsų sportininkai. Iškovoti trys “mediniai” medaliai. Šuolio į aukštį sektoriuje su 3 metais vyresniais varžovais kovojo Armandas Tamašauskas, kuris šioje rungtyje liko ketvirtas (1 m 75 cm). 1500 m distancijoje su 3 metais vyresnėmis oponentėmis varžėsi ir Adrija Prokopenko, kuri čia taip pat laimėjo 4-ąją vietą (5 min 23 sek). Su bendraamžėmis 5000 m distancijoje lenktyniavusi Rusnė Prokopenko taip pat iškovojo ketvirtą vietą (23 min 55 sek).
Galutinėje komandinių rezultatų lentelėje, Lietuvos rajonų grupėje mūsų sportininkai iškovojo aukštą 7-ą vietą (iš 25-ių varžybose dalyvavusių rajonų).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju R. Prokopenko.