Jau trečiąjį kartą buvusio talentingo jaunuolio stalo tenisininko Donato Jakovlevo atminimui per miesto šventę buvo surengtas turnyras, kuriame dalyvavo 36 žaidėjai iš  Vilniaus, Kauno, Kėdainių, Akmenės, Rokiškio ir Joniškio krašto. Turnyro atidarymo metu tylos minute buvo pagerbtas Donato atminimas. Donato tėvai Inga ir Vasilijus dėkojo rajono stalo teniso bendruomenei už rodomą pagarbą jų sūnui ir parėmė Joniškio perspektyviausiąją stalo tenisininkę Simoną Rimkevičiūtę, kad ji galėtų išvykti į treniruočių stovyklą Zarasuose.

Vyrų grupėje tarp 24 žaidėjų I-ąją vietą iškovojo joniškietis Romualdas Franckaitis, kuris finalinėje dvikovoje pasekme 3:1 įveikė kaunietį Gintautą Adomaitį. III-iąją vietą užėmė Kęstutis Barauskas iš Akmenės.

Moterų grupėje tarp 12 varžovių dominavo mūsų lyderė Simona Rimkevičiūtės. Antrąją vietą užėmė viešnia iš Kėdainių Aneta Valatkienė, o III-iąją sparčiai progresuojanti joniškietė moksleivė Rugilė Ulpytė.

Nenuskriausti liko ir patys jauniausi (2006 m. gimimo ir jaunesni), kurie labai azartiškai ir emocingai siekė būti prizininkais. Berniukų grupėje prizininkais tapo joniškiečiai: Dovydas Kušleika, Emilijus Simonaitis ir Alanas Bylis, o mergaičių tarpe – Greta Bosych, Gabrielė Augustytė ir Aistrė Barišauskaitė.

Nuotraukoje: turnyro prizininkai