Liepos 4-5 dienomis Joniškio sporto centro lengvaatlečiai varžėsi Alytuje, kur vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Čia puikiai pasirodė buvęs centro auklėtinis, dabar besimokantis ir sportuojantis Lietuvos olimpiniame sporto centre – Karolis Gelažius. Rutulio stūmimo sektoriuje Karolis įrankį nustūmė 18 m 90 cm, pagerino savo asmeninį rezultatą ir iškovojo šių varžybų auksą. Dabar Karolis ruošiasi rimčiausiam šių metų startui – Jaunimo Olimpiniam festivaliui, kuris liepos 22-28 dienomis vyks Baku (Azerbaidžanas)). Šuolio į aukštį sektoriuje puikiai pasirodė Evaldas Šidlauskas, kuris iškovojo sidabro medalį (1 m 90 cm), į priekį praleidęs šiaulietį varžovą su tokiu pat rezultatu tik dėka sėkmingesnio bandymo. 100 m sprinto rungtyje į finalą pateko, asmeninį rezultatą pagerino ir šeštą vietą laimėjo Daniel Cerezuela, kuris lenktyniavo su dviem metais vyresniais varžovais (11.78 s). Šiuo rezultatu Danielius taip pat užsitikrino teisę ginti Lietuvos garbę Baltijos šalių jaunučių komandiniame čempionate, kuris liepos 13 d. vyks Voru mieste (Estija). Galutinėje komandinėje įskaitoje Joniškio rajono komanda užėmė 12-ą vietą (iš 27 rajonų).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju Ruslanu Prokopenko