„Baltijos kelio“ XXX – dešimtmetį rugpjūčio 23-iąją savaip pažymėjo ir Joniškio stalo teniso bendruomenė. Buvo surengtas tarptautinis turnyras, kuriame žaidė 16 dalyvių. Vyrų grupėje I-ąją vietą iškovojo Joniškio sporto centro atstovas Paulius Rimkevičius (minimalia pasekme 3:2) įveikęs svečią iš Vokietijos Gunther Angenendt. III-iąją vietą pelnė „Sidabra“ klubo atstovas Rolandas Matijošius. Moterų grupėje visas varžoves nugalėjo KSU studentė Justina Rimkevičiūtė, aplenkusi savo perspektyviąją sesutę Simoną ir Rugilę Ulpytę.

Pavakary stalo tenisininkai su vėliavėlėmis rankose susirinko prie viešbučio „Šiaurės vartai“ ir prijungė svečius iš Danijos, Vokietijos, Latvijos ir Estijos, o taip pat ir praeivius, mielai prisijungusius prie visų, sugiedojo Lietuvos himną. Na, o kaunietis Vincas Franckaitis. Po to niekas neskubėjo išsiskirstyti ir visi bandė prisiminti, ką kas veikė 1989 metų rugpjūčio 23-iąją.

Nuotraukoje: Justina Rimkevičiūtė ir svečias iš Vokietijos Gunther Angenendt

Nuotraukoje (iš kairės): Paulius Rimkevičius, Rolandas Matijošius, Rugilė Ulpytė, Gunther Angenendt, Justina Rimkevičiūtė, Simona Rimkevičiūtė ir Romualdas Franckaitis