Stalo teniso pirmenybės, Joniškio “Saulės” mokyklos 80-ajam jubiliejui paminėti

Šiais metais „Saulės“ mokykla žymi savo gyvavimo 80-metį. Per visus metus buvo surengta daug nuostabių ir iškilmingų renginių.

Stalo teniso pirmenybės, Joniškio “Saulės” mokyklos 80-ajam jubiliejui paminėti

Šiais metais „Saulės“ mokykla paminėjo savo gyvavimo 80-metį. Per visus metus buvo surengta daug nuostabių ir iškilmingų renginių. Stalo teniso būrelis „Saulės žaibai“ baigiantis metams surengė mokyklos moksleiviams asmenines pirmenybes. Daugiau kaip mėnesį vyko pasirengimo treniruotės ir atranka. Į finalines varžybas buvo pakviesta po aštuonis berniukus ir mergaites.

Jubiliejinių metų pirmenybes atidarė mokyklos direktorius Tomas Armonavičius, primindamas ilgametes nenutrūkstamas stalo teniso tradicijas ir pasidžiaugdamas buvusių mokyklos mokinių ir dabar besimokančių joje pasiekimais. Po palinkėjimų mažojo kamuoliuko mylėtojams dar labiau treniruotis ir garsinti savo mokyklą, tuojau pat pradėjo bumbsėti kamuoliukai ant žaliųjų stalų. Kovos iš tiesų buvo gana atkaklios. Ypač savo kovingumu išsiskyrė mergaičių dėl III-ios vietos dvikova tarp ketvirtokių Rusnės Ulpytės ir Rugilės Paulauskaitės. Taip nuoširdžiai mergaitės kovojo, kad malonu buvo jas stebėti. Minimaliu skirtumu po labai atkakliai ir permainingos dvikovos rezultatu 3:2 laimėjo Rusnė, o Rugilė liejo skausmo ašaras. Suprantama, niekas negalėjo prilygti I-os lygos žaidėjai Laurai Samulionytei, kuriai visos varžovės rimčiau nepasipriešino ir ji tapo mokyklos čempione.

Berniukų grupėje lyderiu buvo penktokas Marijus Jučinskas (šių metų penktoji raketė tarp bendraamžių Lietuvoje). Jam bandė priešintis jo klasės draugas ir treniruočių partneris Natanaelis Kaukėnas, kuris vis tik vieną setą sugebėjo išpešti iš lyderio. Jų dvikovoje buvo gražių žaidybinių momentų, tad gėrėjomės jų meistrišku kamuoliuko valdymu. Tap pat malonu buvo stebėti ir pačių mažiausių dvikovas. Savo sumanumu išsiskyrė antrokas Klaudijus Kaukėnas, kuris ateityje gali tapti geru žaidėju.

Pirmenybių nugalėtojai:

1.Marijus Jučinskas; 2.Natanaelis Kaukėnas; 3.Nedas Gasiulis; 4.Martynas Ražanauskas.

1.Laura Samulionytė; 2.Karolina Ponelytė; 3.Rusnė Paulauskaitė; 4.Rugilė Ulpytė.

Nuotraukoje (iš kairės):  R. Franckaitis, N. Kaukėnas, N. Gasiulis, M. Jučinskas, L. Samulionytė, R. Paulauskaitė ir K. Ponelytė


 

 

PARTNERIAI
PARTNERIAI
DRAUGAUKIME

DĖMESIO!
DĖMESIO!