Kalėdinis stalo teniso turnyras

Jau nuo 1995 m. kasmet antrą šv. Kalėdų dieną STK „Sidabra“ pirmininko Gintaro Damalako iniciatyva vyksta stalo teniso taurės turnyrai.

Kalėdinis stalo teniso turnyras

Jau nuo 1995 m. kasmet antrą šv. Kalėdų dieną STK „Sidabra“ pirmininko Gintaro Damalako iniciatyva vyksta stalo teniso taurės turnyrai. Ir taip į XXII-ąjį taurės turnyrą šį kartą suvažiavo šešios mišrios komandos iš Latvijos Bauskės miesto, Telšių, Kauno, Akmenės ir Joniškio. Varžybų atidarymo metu buvo pasveikinti visi jo dalyvai, o geriausių rezultatų pasiekę joniškiečiai, kaip Lietuvos Jaunučių čempionė Simona Rimkevičiūtė ir penktos vietos laimėtojas Marijus Jučinskas buvo apdovanoti naujomis žaidimo raketėmis ir žinoma saldumynais. Taip pat gražios dovanos buvo įteiktos mūsų rajono stalo teniso lyderiams AL žaidėjams Justinai Rimkevičiūtei ir Romualdui Franckaičiui. Visi kiti jaunieji sportininkai džiaugėsi gavę saldžių vaišių ir žaidimui kamuoliukų.

Puikiai šiame taurės turnyre pasirodė mūsų rajono “Sidabros” komanda iškovojusi I-ąją vietą, kurios garbę gynę Romualdas Franckaitis, Julius Rimkevičius, Marijus Jučinskas, Justina Rimkevičiūtė ir Simona Rimkevičiūtė. Jie lemiamame mače minimaliu skirtumu 3:2 nugalėjo Akmenės pirmąja rinktinę. Pergalės svarstykles persvėrė mūsų jaunoji žvaigždutė Simona, kuri esant komandiniai pasekmei 2:2 paskutinį penktąjį susitikimą žaidė su tokiu entuziazmu, kad varžovei Karolinai Kuznecovai iš Akmenės po keturių setų dvikovos beliko tik paspausti mūsiškei ranką. Trečiąją vietą užėmė Telšių komanda.

Asmeninėse varžybose ant aukčiausio apdovanojimų pakylos laiptelio užlipo vėl joniškiečiai R.Franckaitis (tarp 24 varžovų) ir J.Rimkevičiūtė (tarp 10). Romualdas finale įveikė studentą iš Kauno Gintautą Adomaitį, o J.Rimkevičiūtė viešnią Ievą Mazjanę iš Bauskės. Moterų grupėje III-ios vietos siekė ir reikia pasakyti, kad bronzos medalį savo rankose jau beveik laikė mūsų mažoji Simona, pirmaudama prieš tą pačią aukščiau paminėtą varžovę K.Kuznecovą trečiame sete net 10:6 ! Iki pergalės bereikėjo vieno taško, tačiau labai skubėdama į pergalę joniškietė apmaudžiai pralaimėjo net tik šį setą, bet ir likusius du setus bei privalėjo tenkintis IV-tąja vieta.

Turnyras finišavo žaidimu su senovinėmis raketėmis. Mišrioje grupėje nugalėtoju tapo G.Adomaitis, aplenkęs mūsiškį Julių Rimkevičių. Čia vėl visus nustebino Simona Rimkevičiūtė iškovojusi III-iąją vietą žaidusi su suvenyrine mažų matmenų „Tibhar“ firmos rakete.

 

 

FOTO Vyrai – G.Adomaitis, R.Franckaitis ir V.NorkusMOT – I.Mazjane, J.Rimkeviciute, K.Kuznecova ir S.Rimkeviciute

STEIGĖJAS
STEIGĖJAS
PARTNERIAI
PARTNERIAI
DĖMESIO!
DĖMESIO!