Jauniausieji Joniškio sporto centro lengvaatlečiai sėkmingai varžėsi Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto lengvosios atletikos atviras vaikų čempionatas. Net du aukso medalius iškovojo Armandas Butvilas – 60 m (8.45 sek., asmeninis rekordas) ir 60 m barjeriniame bėgime (11.33 sek). Į 60 m bėgimo finalą pateko ir Titas Benis (9.22 sek – penkta vieta) bei Matas Milašauskas (9.44 sek – šešta vieta). Aukso medalį šiose varžybose iškovojo ir asmeninį rekordą 2 kg rutulio stūmimo rungtyje pasiekė Sofija Mitrulevičiūtė (11 m 02 cm). Šioje rungtyje į finalinį aštuntuką pateko ir ketvirta liko Aringa Tamašauskaitė (7 m 60 cm). Sofija Mitrulevičiūtė taip pat laimėjo trečią vietą kamuoliuko metimo rungtyje (29 m 80 cm). Sidabras šioje rungtyje atiteko Amilei Apinytei (40 m 74 cm). Du sidabro medalius varžybose iškovojo Kevinas Šešplaukis – 3 kg rutulio stūmimo rungtyje (9 m 68 cm) ir kamuoliuko metimo rungtyje (49 m 54 cm). Berniukų 1000 m bėgimo takelyje sidabro medalį iškovojo Danielius Gricius (3 min 54 sek). Bronzą čia iškovojo ir asmeninį rekordą pasiekė Arnas Gurčinas (3 min 56 sek). Berniukų šuolio į tolį sektoriuje sidabro medalį iškovojo Simonas Banys (4 m 13 cm). Dar trys mūsų vaikinukai pateko į finalinį aštuntuką: penktas su asmeniniu rekordu liko Arnas Gurčinas (4 m 00 cm), septintas – Titas Benis (3 m 79 cm), aštuntas – Danielius Gricius (3 m 74 cm).
Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje tik pagal atliktų bandymų skaičių vienu bandymu nusileido savo varžovui ir užleido jam trečią vietą Emilijus Petniūnas (1 m 25 cm). 600 m bėgime ketvirtas atbėgo Gvidas Ščiolokovas (2 min 17 sek.). Visų rungčių varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti atminimo medaliais bei diplomais.

Nuotraukoje: jaunieji Joniškio sporto centro lengvaatlečiai ir jų mokytojai