Pakruojo „Atžalynas“ gimnazijos sporto komplekse vyko Lietuvos karatė klubų pirmenybės. Iš 8-ių karatė organizacijų kata rungtyje dalyvavo 108 karatekos, kumitė rungtyje 118 karatekų. Varžybos vyko pagal WKF taisykles.
Pirmenybėse Joniškio sporto centro karatė grupės auklėtiniai iškovojo 7 medalius: Luka Čereška (7 m.) kata rungtyje užėmė 3- ią vietą, Algimantas Žakaitis (13 m.) kumitė rungtyje energingai iškovojo 3-ią vietą, Vytenis Lukšas (13 m.) kata rungtyje iškovojo 3- ią vietą, kumitė rungtyje Vytenis atlikęs puikų kojos smūgį „mavaši geri“, buvo labai arti 1-oios vietos, bet teisėjai neįvertino ir liko antras.
Kumitė rungtyje puikią techniką pademonstravo ir Nojus Jarulis. Likus 1 sekundei, esant rezultatui 3:2 Nojaus nenaudai, jis sugebėjo atlikti kojos smūgį „mavaši geri“, bet teisėjai neužskaitė ir pergalę skyrė varžovui. Nojus užėmė 2-ą vietą. Pijus Adomaitis kata rungtyje iškovojo 3-ią vietą. Kumitė rungtyje vyko įnirtingos kovos. Paskutinėje kovoje priešininkas tiesiog „lipo“ ant kulnų, taigi Pijui nieko kito neliko kaip pasitikti jį stipriais smūgiais už ką buvo skiriami įspėjimai. Likus 8 sekundėms, Pijus 2:1 kovą vedė, bet stabdydamas priešininko veržlumą gavo 4-ą įspėjimą ir į finalą nebepateko ir jis užėmė 3 vietą. Goda Lukšaitė šį kartą grįžo be medalių. Varžybos, nors ir nieko neišsiskiriančios, sukėlė visokių emocijų, potyrių, minčių. Yra apie ką pagalvoti, bet tik taip ir tobulėjame, auginame savo techninį meistriškumą, ugdome charakterį. Suprantama, svarbiausia yra dalyvauti ir mokytis tiek iš savų, tiek iš svetimų klaidų. Išmintis byloja, kad sėkmė mėgsta nuosekliausius, kantriausius, darbščiausius. To ir linkime visiems sportuojantiems!

Nuotraukoje: karatė mokytojas Gintaras Melinis su mokiniais