Panevėžio miesto vaikų atviros lengvosios atletikos varžybos

Spalio 25 d. Panevėžyje vyko Panevėžio miesto vaikų atviros lengvosios atletikos varžybos, kuriose puikiai pasirodė Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai

Spalio 25 d. Panevėžyje vyko Panevėžio miesto vaikų atviros lengvosios atletikos varžybos, kuriose puikiai pasirodė Joniškio sporto centro jaunieji lengvaatlečiai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas). Į Joniškį „parvažiavo“ net penki aukso, šeši sidabro ir du bronzos medaliai. Berniukų 60 m bėgimo rungtyje asmeninį rekordą pasiekė ir pirmąją vietą laimėjo Daniel Cerezuela (7,8 s), antras šioje distancijoje buvo ir taip pat asmeninį rekordą pagerino Lukas Sveikackas (8,2 s). 200 m distancijoje Daniel vėl pagerino savo asmeninį rezultatą ir buvo nepralenkiamas (27,5), o antrą vietą laimėjo Lukas Sveikackas (28,48 s). Berniukų 600 m bėgime pirmąją vietą laimėjo Rokas Žukauskas (1:49,6). Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje nepralenkiamas liko Evaldas Šidlauskas (1,65 m), o antrą vietą laimėjo Martynas Šliarpas (1,50 m). Berniukų 1000 m bėgimo rungtyje savo asmeninį rekordą pagerino ir antrą vietą iškovojo Lukas Danilevičius, kuris nugalėtojui pralaimėjo tik 3 sek. (3:26,6). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Martynas Šliarpas (12,36 s), antrą vietą laimėjo Aironas Zubkovas (10,28 m), kuris su šiuo rezultatu dar ir pagerino savo asmeninį rekordą. Mergaičių šuolio į tolį sektoriuje antrąją vietą laimėjo Goda Povilaitytė (4,59 m). Berniukų šuolio į tolį sektoriuje trečią vietą laimėjo Lukas Gasparaitis (4,52 m). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje trečią vietą laimėjo Roberta Šilianskaitė (1,15 m).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai su mokytoju R. Prokopenko