Šiaulių miesto vaikų atviros lengvosios atletikos varžybos

Spalio 27 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (treneriai: V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) varžėsi Šiauliuose,

Spalio 27 d. Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (treneriai: V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas) varžėsi Šiauliuose, kur vyko Šiaulių miesto vaikų atviros lengvosios atletikos varžybos. Apdovanojimai čia buvo teikiami dvejose vaikų amžiaus grupėse – 2003 – 2004 m. g. ir 2005 m. g. ir jaunesnių. Varžybos jauniesiems mūsų sportininkams susiklostė labai sėkmingai: buvo iškovoti net 8 aukso, 3 sidabro ir 6 bronzos medaliai. Dviem auksiniais medaliais savo kolekciją papildė Daniel Cerezuela, kuris buvo nepralenkiamas 60 m bėgimo takelyje (8,15 s) ir 200 m bėgimo distancijoje (28,24 s). Du bronziniai medaliai šiose rungtyse atiteko Lukui Sveikackui (60 m – 8,75 s, 200 m – 29,28 s). Berniukų šuolio į aukštį sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Evaldas Šidlauskas (1,65 m), antras liko Martynas Šliarpas (1,50 m). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje kelis kartus asmeninį savo rezultatą gerino ir nugalėtoju tapo Martynas Šliarpas (12,70 m), trečią vietą laimėjo Aironas Zubkovas (10,60 m), kuris šiuo rezultatu taip pat pagerino savo asmeninį rezultatą. Mergaičių šuolio į tolį sektoriuje nugalėtoja tapo Goda Povilaitytė (4,35 m). Berniukų šuolio į tolį rungtyje bronza atiteko Lukui Gasparaičiui (4,36 m). Mergaičių 2 kg rutulio stūmimo rungtyje pirmąją vietą iškovojo Urtė Butkutė (10,20 m), o mergaičių šuolio į aukštį rungtyje Urtė liko antra (1,40 m). Berniukų 1000 m bėgimo takelyje trečią vietą iškovojo Lukas Danilevičius (3:27,27). Mergaičių 60 m bėgimo rungtyje į finalinį šešetuką pateko ir šeštą vietą laimėjo Rusnė Prokopenko (9,31 s). Jaunesnių sportininkų grupėje mergaičių 1000 m bėgime pirmąją vietą iškovojo Adrija Prokopenko (4:28,39). Mergaičių šuolio į tolį sektoriuje nepralenkta liko Brigita Budreckaitė (4,04 m). Mergaičių 60 m bėgime Brigita laimėjo trečią vietą (9,40 s). Mergaičių 600 m bėgimo rungtyje antrąją vietą laimėjo Kamilė Rakštytė (2:33,73).

Nuotraukoje: Joniškio sporto centro lengvaatlečiai