Gegužės 14 d. Vilniuje vyko graikų – romėnų imtynių Lietuvos vaikų taurės IV-to etapo varžybos. Varžėsi 2009 m. gimę ir jaunesni imtynininkai iš trylikos Lietuvos miestų ir rajonų. Imtynininkai varžėsi ne tik individualiai, bet ir tarp komandų. Buvo sumuojami komandų visų spalvų  iškovoti medaliai per įvykusias keturias varžybas. Vilniuje Joniškio sporto centro imtynininkai savo medalių kraitę papildė dar keturiais medaliais. Pirmas vietas iškovojo Domas Abromavičius (sv.kat. iki 50 kg) ir Ignas Žabarauskas (sv.kat. iki 73 kg). Antrą vietą iškovojo ukrainietis Kiril Žerdeckij (sv.kat. iki 29 kg). Kirilas jau du mėnesius gyvena, mokosi ir sportuoja Joniškyje. Trečią vietą užėmė Erikas Norkus (sv.kat. iki 26 kg). Erikas labai noriai treniruojasi ir sparčiai tobulėja. Susumavus visų etapų rezultatus Joniškio imtynininkai tarp trylikos komandų užėmė penktą prizinę vietą. Buvo apdovanojamos šešios geriausios imtynininkų komandos. Pirmą vietą iškovojo klaipėdiečiai, antri vilniečiai, treti tauragiškiai.

Nuotraukoje joniškiečiai su iškovota taure (iš kairės): Erikas Norkus, treneris Rytis Keršys, Ugnius Vitkus, Domas Abromavičius, Ignas Žabarauskas, Kiril Žerdeckij, Kirilo mama Jelena.