Gegužės pirmą savaitgalį Latvijoje, Jelgavos sporto komplekse vyko Baltijos šalių SKDUN karatė čempionatas. Jame dalyvavo per 250 karatekų iš Lietuvos, Latvijos bei Estijos. Dalyvavo ir trys Joniškio sporto centro karatė grupės auklėtiniai. Miglė Užusienytė (13 m.) po atkaklių kumitė rungtyje kovų finale nusileido Latvijos sportininkei ir užėmė 2 vietą. Algimantas Žakaitis (12m.) kumitė rungtyje taip pat pasižymėjo kovotojo charakteriu ir lemiamu momentu sugebėjo mobilizuoti savo jėgas – iškovojo 3 vietą. Nojus Jarulis (13 m.) dalyvavo 5-iose kumitė rungties kovose. Iš jų tris įspūdingai laimėjo panaudodamas savo unikalią karatė kojų – rankų techniką. Paskutinėje kovoje dėl 3-ios vietos tik po pratęsimo teko pripažinti Estijos sportininko pranašumą, Nojus liko 4-as.

Nuotraukoje po apdovanojimo (iš kairės): Miglė Užusienytė, Algimantas Žakaitis ir Nojus Jarulis.