Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos pirmenybės rajonų grupėje

Lapkričio 25 d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos pirmenybės rajonų grupėje, iš kurių net 5 medalius parsivežė jaunieji Joniškio sporto centro lengvaatlečiai

Lapkričio 25 d. Šiauliuose vyko Lietuvos vaikų olimpinių vilčių lengvosios atletikos pirmenybės rajonų grupėje, iš kurių net 5 medalius parsivežė jaunieji Joniškio sporto centro lengvaatlečiai (treneriai V. Butautienė, R. Prokopenko ir P. Veikalas). Varžybos pasižymėjo dalyvių gausa – susirinko net 319 jaunųjų sportininkų iš įvairių Lietuvos miestų bei rajonų (Marijampolė, Kėdainiai, Radviliškis, Prienai, Šilutė, Raseiniai, Trakai, Pagėgiai, Mažeikiai, Akmenė, Jonava, Utena, Šakiai, Telšiai, Elektrėnai, Pasvalys,Visaginas, Tauragė, Skuodas, Kretinga, Biržai, Šilalė, Birštonas, Švenčionių raj., Pakruojo raj., Klaipėdos raj., Šiaulių raj., Kauno raj., Kiašiadorių raj., Vilniaus raj., Kupiškio raj., Kelmės raj.). Mergaičių šuolio į aukštį sektoriuje pirmąją vietą iškovojo Roberta Šilianskaitė (1,30 m), o berniukų šuolio į aukštį sektoriuje Evaldas Šidlauskas liko antras (1,55 m). Berniukų 3 kg rutulio stūmimo sektoriuje asmeninį rekordą pasiekė ir trečią vietą laimėjo Martynas Šliarpas (12,94 m). Gerai startavo ir mūsų sprinteriai (sprinto rungtyse buvo daugiausiai dalyvių): 60 m rungtyje trečią vietą laimėjo Daniel Cerezuela (8,07 s), o 200 m bėgime taip pat trečias liko Lukas Sveikackas (28,52 s).

Nuotraukoje (iš kairės): Evaldas Šidlauskas, Roberta Šilianskaitė ir Daniel Cerezuela