Lietuvos Rajonų stalo teniso komandų pirmenybės Telšiuose

Lietuvos Rajonų stalo teniso komandų pirmenybėse (2003 m. ir jaunesnių) vykusiose Telšiuose dalyvavo 9 berniukų ir 8 mergaičių komandos.

Lietuvos Rajonų stalo teniso komandų pirmenybėse (2003 m. ir jaunesnių) vykusiose Telšiuose dalyvavo 9 berniukų ir 8 mergaičių komandos. Šauniai jose pasirodė Joniškio Sporto centro berniukų komanda Marijus Jučinskas, Deivydas Žvingila, Paulius ir Povilas Rimkevičiai, kurie iškovojo III-iąją vietą lemiamoje dvikovoje minimaliu skirtumu 3:2 nugalėję Šalčininkų stalo tenisininkus. Joniškiečiams buvo įteikta taurė, medaliai ir diplomai. Mergaičių komanda, kurios garbę gynė Simona Rimkevičiūtė, Rugilė Ulpytė, Greta Šiaučiūnaitė ir Urtė Borisaitė pasirodė gana sėkmingai taip pat. Jos užėmė V-ąją vietą ir iškovojo kelialapį į superfinalą, kur varžysis su penkių didžiųjų miestų žaidėjomis.

Nuotraukoje: Joniškio SC berniukų komanda – Paulius Rimkevičius, Deivydas Žvingila, Marijus Jučinskas ir Povilas Rimkevičius su treneriu R. Franckaičiu